DS-2CE16C0T-IRF – сучасна камера відеоспостереження з підтримкою кількох форматів роботи, що дозволяє виконувати зйомку у форматах TVI/AHD/CVI/CVBS. Вона представляє чудове рішення для тих, хто прагне модернізувати свої існуючі системи моніторингу. Обладнана міцним корпусом і має високий рівень захисту, що забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів і дозволяє встановлювати його на вулиці.
Для високоякісної 5-мегапіксельної зйомки використовується 1/3-дюймова матриця з прогресивною системою розгортки, що забезпечує реалістичну передачу кольорів та деталізацію зображення. Запис здійснюється без затримок у режимі реального часу зі швидкістю 25 кадрів за секунду. Камера ідеально підходить для цілодобового відеоспостереження завдяки видимому підсвічуванню з дальністю до 40 метрів. Об'єктив із фіксованим фокусом – 2.8 мм забезпечує кут огляду майже 100 градусів по горизонталі.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5 MП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Вкл), 0 лк с LED |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 180°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 99.7°; В: 72°; Д: 139° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560x1920 - 20к/с, 2560х1440 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 120 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.72 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 565 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 220х83x77 мм |
| Гарантія | 24 міс. |