Для реалізації кольорового спостереження на високому рівні ефективності можна скористатися Hikvision камерами, оснащеними вбудованою системою ColorVu. Однією з таких моделей є камера Turbo HD з номером DS-2CE12HFT-F. Її обтічний корпус виготовлений із металу, забезпечуючи високу міцність. Камера встановлена на кронштейні з поворотним механізмом, що забезпечує зручність регулювання спрямування спостереження.
DS-2CE12HFT-F надає кілька режимів зйомки, включаючи можливість записування кольору. Об'єктив камери здатний працювати навіть при мінімальному рівні освітлення, і повна його відсутність не є перешкодою завдяки вбудованому 40-метровому LED-підсвічуванню. При роздільній здатності 5 мегапікселів зображення вже дуже чітке, однак у DS-2CE12HFT-F застосовуються додаткові технології для його покращення, такі як посилення, придушення шумів, відблисків, а також налаштування балансу білого.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5 MП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.0005 лк/F1.0 (AGC Вкл), 0 лк с LED |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 180°, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 80.1° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560x1920 - 20к/с, 2560х1440 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 120 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.72 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 565 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розмір | 220х83x77 мм |
| Гарантія | 24 міс. |