IP-камера AcuSense Bullet DS-2CD2063G2-I від HIKVISION є однією з передових моделей в асортименті професійного обладнання для моніторингу та виявлення об'єктів. Ця бездротова відеокамера обладнана 6-мегапіксельним об'єктивом, що є відносно рідкісним явищем у даному сегменті. Це забезпечує видатну якість зображення з високою роздільною здатністю. В умовах низької видимості пристрій включає ІЧ-підсвічування, що забезпечує чіткість та хорошу видимість зображення навіть за відсутності освітлення. DS-2CD2063G2-I також здатна розпізнавати обличчя. Вбудована сигналізація дозволяє повідомляти про перетин лінії або інші вторгнення в зону видимості. Можливість встановлення картки пам'яті робить цю камеру самостійною системою за потреби.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° -90 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 107°, В: 57°, Д: 128° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3200 × 1800 - 20 к/с; 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с, Частота кадрів (дод2. потік) 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD до 256 Гб |
| Розмір | Ø 70 × 162 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7.2 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Характеристики | |
| Вага | 485 г |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-73 м, Спостереження за об'єктом-29 м, Розпізнання об'єкта-15 м, Ідентифікація об'єкта – 7 м. |