DS-2CD2163G2-IS від Hikvision є ефективною купольною камерою для відеоспостереження, що надає ряд зручних функцій. Ця модель відрізняється додатковими вбудованими детекторами, автономністю та іншими корисними можливостями, що робить її ще ефективнішою.
Незважаючи на компактні розміри об'єктива, камера DS-2CD2163G2-IS надає чітке та широке зображення з роздільною здатністю до 1800p. Інфрачервоне підсвічування дозволяє їй знімати відео навіть за відсутності видимості в нічний час. Двосторонній інтерфейс тривоги попереджає про можливу небезпеку, а камера здатна обчислювати порушників, виявляти проникнення в область та здійснювати спостереження за об'єктами, застерігаючи про це.
Камеру можна керувати віддалено через інтернет, а дані записуються на зовнішній накопичувач. Крім запису звуку на місці, камера також надає функцію зворотного голосового зв'язку, що дозволяє встановити контакт зі співробітниками чи іншими особами у місці спостереження. Ці можливості роблять DS-2CD2163G2-IS зручним та багатофункціональним пристроєм для різних сценаріїв відеоспостереження та безпеки.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0 ° - 355 °, нахил: 0 ° -75 °, обертання: 0 ° -355 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 107°, В: 57°, Д: 128° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Роздільна здатність відео | 6 МП (3200 × 1800) - 20 к\с |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3200 × 1800 - 20 к/с, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 Гб, NAS(NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Розмір | Ø 111 × 85 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та дод. потоку |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Характеристики | |
| Вага | 520 г |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-73 м, Спостереження за об'єктом-29 м, Розпізнання об'єкта-15 м, Ідентифікація об'єкта – 7 м. |