Високоякісна 8-мегапіксельна мережева камера Hikvision із серії DS-2CD2083G2-I є універсальним пристроєм для спостереження за приміщеннями та дворами. Ця відеокамера має різні функції, роблячи її потужним інструментом для забезпечення безпеки та моніторингу.
Камера оснащена детектором облич, розумною аналітикою відео, а також засобами виявлення та поділу цільових типів. Вона здатна виявляти порушників, що перетинають лінію або входять до певної області. Завдяки широкому діапазону видимості камера здатна візуалізувати об'єкти на відстані майже 90 метрів. Зйомка виконується з чітким зображенням у роздільній здатності 2160p.
Технологія стиснення відео дозволяє зберігати об'ємні записи без втрати якості. Можливість запису на флеш-накопичувач ємністю 256 ГБ забезпечує зручне зберігання відеоматеріалів. Незважаючи на невелику вагу, камера має міцний алюмінієвий корпус, що забезпечує збереження зовнішнього вигляду та технічних характеристик пристрою. Також камера оснащена підсвічуванням для нічних трансляцій, забезпечуючи якісне відеоспостереження у темну пору доби.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс (F1.6, AGC ON), Ч / Б: 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Перетин лінії | Пітримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 107°, В: 57°, Д: 128° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта-88 м, Спостереження за об'єктом-35 м, Розпізнання об'єкта-17 м, Ідентифікація об'єкта-9 м. |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Розмір | Ø 70 × 162 мм |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI, SDK |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| ROI | 1 для головного та доп. потока |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 495 г |
| Потужність споживання | 7.2 Вт |
| Матеріал | алюминий |
| Характеристики | |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |