DS-2CE16U1T-IT3F являє собою аналогову відеокамеру в корпусі Bullet з роздільною здатністю 8 мегапікселів. Підключення здійснюється через HD-інтерфейс, що забезпечує можливість перегляду відео високої чіткості до формату 2160p. Камера сумісна з різними відеостандартами, що робить її придатною для більшості відеореєстраторів. Її об'єктив успішно справляється з придушенням яскравих відблисків на кадрах, які можуть заважати під час зйомки. У разі недостатнього освітлення втручається потужний ІЧ-фільтр.
Конструкція DS-2CE16U1T-IT3F включає кронштейн з регулюванням кута огляду. Технологія Hikvision забезпечує стійкість до навколишнього середовища, дозволяючи камері функціонувати за різних температурних змін і в будь-яких умовах. Ці відеокамери ідеально підходять для моніторингу об'єктів, що охороняються, громадських місць і офісних будівель, де потрібен ефективний контроль.
| Відеокамери | |
| Матриця | 8МП progressive scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 105 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 120 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.58 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 435 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 82 × 87 × 218 мм |
| Гарантія | 24 міс. |