Компактний та легкий касовий апарат ПРОМІНЬ-РРО на Android 10 із сенсорним дисплеєм, вбудованим принтером, 2D-сканером (опціонально) та камерою. Ідеально для магазинів, кафе та мобільної торгівлі.
«ПРОМІНЬ – РРО» — це сучасне рішення для бізнесу: касовий апарат (РРО) та платіжний термінал в одному корпусі, як кажуть 2 в одному. Касовий апарат та платіжний термінал «ПРОМІНЬ – РРО» працює на базі операційної системи Android. Такий пристрій поєднує функції фіскалізації та прийому безготівкових платежів, що значно спрощує роботу торгових точок.
Платіжний термінал працює як посередник між банківською карткою покупця та банком-еквайром. Банківський термінал зчитує дані картки, передає їх у захищеному вигляді до банку, отримує підтвердження транзакції та друкує чек. Усе це відбувається за кілька секунд і забезпечує безготівковий розрахунок.

Ініціація оплати
Зчитування даних
Передача інформації
Авторизація
Завершення операції
Ризики та захист
Важливі моменти для бізнесу
«ПРОМІНЬ – РРО» працює як електронна каса, яка забезпечує реєстрацію розрахункових операцій через інтернет, взаємодіючі з фіскальним сервером ДПС.

1. Створення електронного документа
2. Підпис та надсилання
3. Отримання фіскального номера
4. Видача розрахункового документа покупцеві

Схематично процес виглядає так:
Касир → «ПРОМІНЬ – РРО» → Фіскальний сервер ДПС → Фіскальний номер → «ПРОМІНЬ – РРО» → Чек для покупця
Таким чином, «ПРОМІНЬ – РРО» забезпечує реєстрацію розрахункових документів на сервері ДПС, та надає покупцю фіскальний чек.
Законодавчі вимоги:
В Україні використання РРО/ПРРО з платіжним терміналом є обов’язковим для більшості підприємців.
Основні переваги:
Об’єднання касового апарату та платіжного терміналу в одному пристрої має низку суттєвих переваг:
| Характеристики | |
| GNSS | GPS, A-GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo |
| Аудіо входи / виходи | 90 ДБ динамік, Електромагнітний зумер, Мікрофон |
| Безконтактні платежі | VISA payWave, MasterCard PayPass, American Express, DPAS (Discover), China UnionPay |
| Безконтактний зчитувач | NFC-A, ISO 14443 Type A, NFC-B, ISO 14443 Type B, NFC-F, Felica, NFC-V, ISO 15693 |
| Дисплей для клієнта | 128 x 32 px OLED |
| Дротовий зв'язок | USB |
| Кнопки | Кнопка включення/вимкнення, 2 кнопки гучності, 2 кнопки сканування |
| Магнітний картрідер | Triple track bi-directional |
| Пам'ять RAM/ROM | 1 GB RAM, 8 GB Flash (опція), 2 GB RAM, 16 GB Flash (опція) |
| Роз'єми | 2 слоти нано SIM-карти, Слот для карт SAM, Слот для карт Micro SD (максимум 32 ГБ), RS-232, Порт USB Type-C, 3, 5 мм порт TRRS |
| Сертифікація | CE, FCC, RoHS, MasterCard TQM, PCI PTS 5.x SRED, EMV Level 1, EMV Level 2, EMV Level 1 Contactless |
| Сканер штрихкодів | 2D Зебра SE4710 - 1280 x 800 CMOS |
| Смарт картрідер | Friction type |
| Стільниковий зв'язок | 2G/3G/4G |
| Тип друку | Термодрук |
| Дозвіл друку | 203 x 203 dpi (8 x 8 dpmm) |
| Ширина друку, мм | 48 мм (384 точки) |
| Датчики | Акселерометр, Датчик наближення, Датчик світла |
| Процесор | Quad Core ARM Cortex-A53 - 2.0 Ghz, Secure ARM Cortex M3 |
| Пам'ять | 32 ГБ Micro SD max розширений накопичувач |
| Температура експлуатації, ° С | -10 °C to 50 °C |
| Температура зберігання, ° С | -20 °C to 70 °C |
| Штрих-коди | UPC/EAN, UPC/EAN with supplementals, Code 128, GS1-128, Code 39, Trioptic, Code 32, Code 93, Code 11, Matrix 2 of 5, Interleaved 2 of 5, IATA 2 of 5, Industrial 2 of 5, Codabar, Codablock F, MSI, Telepen, GS1 DataBar variants PDF417, MicroPDF417, Composite Code, Data Matrix, Maxicode, QR Code, MicroQR, Aztec, GS1 QR, Han Xin, Japan Postal, Australian Post, Data Matrix, US postnet, UK postal, MicroPDF417, Simple Datamatrix, Inverted Datamatrix, DOT code |
| Ширина паперової стрічки. мм | 58 мм |
| Джерело живлення | USB Type-C multi-voltage power adapter, DC 5 V through USB, DC 5 V through contact pins |
| Дисплей | 5, 4-дюймовий мультисенсорний кольоровий дисплей 720 x 1440 px 128 x 32 точки OLED |
| Операційна система | Android 10 |
| Камера | Головна камера - 5 МП, Додаткова камера - 0.3 МП |
| Акумуляторна батарея | Li-Ion Battery 7.4 V, 2600 mAh |
| Бездротовий зв'язок | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, 2, 4 ГГц і 5 ГГц |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 82 x 206 x 61 |
| Маса, кг | 0.506 |