Вамп Мікро – зручний касовий апарат для малого та середнього бізнесу. Компактний дизайн, легке керування та офіційна гарантія.
Касовий апарат Вамп Мікро – сучасне та компактне рішення для обліку продажів у малому та середньому бізнесі. Ідеально підходить для магазинів, аптек, кафе, барів, кіосків та інших торгових або сервісних точок. Пристрій забезпечує точний облік усіх фінансових операцій та повністю відповідає вимогам законодавства України.
Касовий апарат Вамп Мікро підходить для будь-якого бізнесу, де потрібно вести облік продажів та друк чеків:
Цей РРО поєднує у собі простоту використання, компактність і відповідність усім сучасним законодавчим вимогам України, роблячи його надійним партнером для вашого бізнесу. Купуючи касовий апарат Вамп Мікро в компанії ЄвроТехСервіс (Дніпро), ви отримуєте офіційну гарантію, сервісну підтримку та можливість доставки по всій Україні.
| Характеристики | |
| Інтерфейси | RS-232; USB |
| Температура експлуатації, ° С | +5°C … +45°C |
| Відносна вологість при експлуатації,% | до 80% |
| Джерело живлення | Блок живлення (7В) |
| Кількість програмованих товарів | 15000 |
| Ширина стрічки, мм | 57 |
| Принтер | Seiko (Японія) |
| Податкові групи з негативним підсумком | 5 |
| Податкові групи з позитивним підсумком | 5 |
| Кількість символів в найменуванні товару | 60 |
| Кількість касирів | 16 |
| Кількість відділів | 15 |
| Кількість символів в рядку | 20 |
| Тип дисплею | Графічний LCD, до 2 ліній, до 16 символів у лінії |
| Ethernet | немає, зв'язок з Інтернет за допомогою Wi-Fi |
| GSM/GPRS | немає |
| Акумуляторна батарея | Вбудований Li-Pol акумулятор (1900 mAh, 7.4V) |
| Тип клавіатури | Вологозахищена |
| Wi-Fi | є |
| Додаткове | Дистанційне керування (WEB-доступ) |