УКР
РУС
 • +38 (067) 962-24-42
 • +38 (050) 239-68-92
 • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Портативні касові апарати
Фільтр
Фільтр
По ціні
Бренди
Інтерфейс передачі даних у ДПС
Інтерфейси
Кількість символів у найменуванні товару
Напруга грошової скриньки
Показати:
Сортувати:
Вигляд:
Касовий апарат MINI-T 400ME з КЛЕФ
8 460.00 грн 8 964.00 грн
Модель: 521
2 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Касовий апарат IKC-М510 з КЛЕФ
9 920.00 грн
Модель: 579
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Касовий апарат МІКРО.ХМ
6 000.00 грн 7 350.00 грн
Модель: 590
1 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Касовий апарат Datecs Екселліо DP-15
7 670.00 грн 8 100.00 грн
Модель: 1078
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Касовий апарат MG-V545T.02
9 758.00 грн
Модель: 597
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Касовий апарат MINI-T51.01
8 856.00 грн
Модель: 269
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік

Купити недорого касовий апарат в ТОВ «Євротехсервіс»


Всі підприємці без винятку зобов'язані використовувати касовий апарат при торгівлі з застосуванням розрахунків готівкою, банківською картою. Купити його пропонує компанія «ЄВРОТЕХСЕРВІС».

Що таке касовий апарат?

Чи ведете бізнес в сфері торгівлі? Рекомендуємо розібратися, що таке касовий апарат, дізнатися принципи його роботи, головні відмінності від фіскального реєстратора.

Касовий апарат - це автономне обладнання, яке має свою клавіатуру, індикацію, своє ПЗ. З його допомогою можливо вести облік грошових надходжень, запрограмувати товари в РРО і вести облік рух товару на торговій точці, роздрукувати чек і видати його покупцеві. Всі касові апарати відправляють дані через систему еквайрингу в податкову інспекцію. 

касові апарати дніпро
Види касових апаратів по влаштуванню:

Закон і касові апарати

Головним документом, який регулює питання використання даного торгового обладнання, є Закон України № 265/95-ВР    «Про Застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Протягом багатьох років до цього закону внесені зміни і доповнення у вигляді окремих законів. Закон України про касові апарати дає основні поняття що таке фіскальні функції, реєстратор розрахункових операцій, розрахункова операція, електронний контрольно-касовий апарат, комп'ютерно-касова система, електронний контрольно-касовий реєстратор, електронний таксометр, державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, фіскальна пам'ять, центр сервісного обслуговування РРО тощо. Закон також регулює порядок проведення розрахунків з покупцем, визначає вимоги до касових апаратів, проведення технічного обслуговування і ремонту, в законі присутнє розділ, який передбачає відповідальності його порушення.

   Згідно із законом, касовий апарат для ФОП повинен забезпечити видачу чека на повну вартість товару із зазначенням податків і акцизів якщо товар як такими обкладається. Якщо чек не видає то за дане порушення передбачено штраф. Починаючи з 1 жовтня 2020 року, для перших випадків передбачений 100% розмір штрафу. При повторних порушеннях сума досягне 150% від суми покупки.

   На сьогоднішній день, Касові апарати для ФОП 2 групи обов'язкові. Використовувати PPO повинні торгові установи, інтернет-магазини, які мають форму ФОП. Це стосується тих організацій, які реалізують непрості з технічної точки зору товари, продукцію медичного характеру. Також, в цей перелік, Закон про касові апарати в Україні включає закладу, які надають платні послуги в сфері медицини (лікарні, приватні кабінети лікарів та ін.).

З 2019 змінився порядок реєстрації PPO і Книги обліку розрахункових операцій. Він ґрунтується на нових нормах, правилах, які вступили в силу. Тепер касовий апарат для ФОП і реєстрація РРО проводиться в центрі сервісного обслуговування РРО, користувачеві досить подати заявку 1РРО в електронному кабінеті податкової служби, а фахівці «ЄВРОТЕХСЕРВІС» самі поставлять його на облік. Також наші фахівці виконують реєстрацію РРО у податковому електронному кабінеті.

Касовий апарат для єдинників також обов'язковий. Особливо для тих, хто торгує продукцією з акцизною маркою (алкоголем, пивом, тютюновими виробами, нафтопродуктами), і це не залежить від обороту і форми власності підприємства. Без РРО неможливо оформити ліцензію на продаж вищезазначених товарів.

Чи потрібен касовий апарат для ПП на спрощеній системі (спрощена система оподаткування)? Від нього можна відмовитися тільки за умови, якщо Ви перебуваєте на першій групі оподаткування. купити недорого касовий апарат дніпро

Кому потрібен касовий апарат в Україні:

торговим установам, роздрібної та оптової торгівлі, HoReCa, організаціям типу ТОВ, АТ, що надають послуги, де оплата здійснюється готівкою або карткою банку;

 • ФОПам 2-4 категорії;
 • ФОП, оборот товару яких становить 1 млн. Гривень і більше;
 • окремим категоріям ФОП 2 і 3 категорій, без урахування товарообігу;
 • організаціям, ФОП єдинникам, які реалізовують продукцію з акцизом;
 • установам зі сфери послуг і розваг;
 • агрегатів самостійного обслуговування ПТКС.

Робота з касовим апаратом

Відповідно до законодавства, продаж товару через касові апарати в Україні здійснюється із застосуванням режиму попереднього кодування назви продукту, його ціни і кількості. Вся інформація в подальшому буде відображатися в чеку. Весь асортимент торгового закладу повинен бути запрограмований в РРО. Для цього необхідно знати, як кодувати товар на касовому апараті.

Відео-огляд роботи касового апарату: 


Виділяють два режими: ручний і з комп'ютером. Перший варіант займає надто багато часу, безкоштовний. Людина поступово вводить код кожного товару. Другий режим передбачає використання спеціальної програми, безпосереднє підключення до ПК. Відрізняється зручністю і оперативністю.

Якщо ви не знаєте, як користуватися касовим апаратом, зверніться до консультантів компанії «ЄВРОТЕХСЕРВІС». Вони допоможуть вирішити наступні питання:

 1. як усунути помилку на касовому апараті
 2. як запрограмувати товар в касовий апарат
 3. як працює касовий апарат
 4. як встановити касовий апарат
 5. стрічка для касового апарату
 6. як поміняти стрічку в касовому апараті
 7. як підключити касовий апарат до комп'ютера
 8. як перезавантажити касовий апарат
 9. як зареєструвати касовий апарат

З фахівцями в Дніпрі можна зв'язатися:по телефону;залишивши заявку на сайті;завітавши до офісу компанії. Касовий апарат купити в Дніпрі і Україні від компанії ТОВ «Евротехсервис» .Виділяють кілька найбільш популярних моделей касових апаратів в Україні:

Необхідну інформацію про технічні характеристики можна знайти в паспорті на РРО, за його роботі можна знайти в інструкції на РРО. 

Касовий апарат купити в Дніпрі і Україні від компанії ТОВ «Евротехсервис»

Необхідно купити касовий апарат в Дніпрі? Наша компанія «ЄВРОТЕХСЕРВІС» пропонує вигідні умови для цього. У нас великий досвід і експертиза:

 • 25 років на ринку;
 • реалізовуємо товар оригінальної якості;
 • в штаті 15 співробітників;
 • працюємо по всій Україні;
 • консультуємо і налаштовуємо обладнання віддалено і на виїздах.
 • Фахівці готові проконсультувати вас щодо реєстрації касового апарату (за всіма технічними та юридичних нюансів).

Наші головні переваги:

 • комплексні послуги (продаж і ремонт касових апаратів);
 • робота в рамках чинного законодавства;
 • надання документації, необхідної для реєстрації обладнання;
 • наявність сертифіката відповідності на РРО;
 • низькі ціни.

Якщо ви не знаєте, скільки коштує касовий апарат, ми допоможемо вибрати оптимальний варіант. Зв'яжіться з менеджером. Отримайте пристрій за вигідною ціною.

Показати ще