Касовий апарат Smart-X від виробника «Хелп-Мікро» - новинка на ринку фіскальної техніки. На сьогоднішній день його, безумовно, можна назвати найдешевшим пристроєм серед касових апаратів і фіскальних реєстраторів по всій території України. Дана модель увійшла в реєстр реєстраторів розрахункових операцій від 06.08.2020, що говорить про відповідність усім нормам і вимогам фіскального законодавства.
Одним з його переваг є пам'ять товарів, розрахована на 20 000 найменувань при стандартній довжині рядка в 32 символа. Далеко не кожен касовий апарат, навіть більш високого рівня, може похвалитися таким обсягом.
Ще однією перевагою Smart-X є наявність вбудованого Web-інтерфейсу, що дає можливість програмувати і налаштовувати апарат через будь-який інтернет-браузер, не вдаючись до використання спеціалізованого програмного забезпечення. Підключення до ПК здійснюється через інтерфейсний роз'єм USB, визначається як віртуальна мережева карта і не вимагає установки драйверів. Взаємодія здійснюється з мережевого протоколу HTTP, що дає можливість отримати доступ до касового апарату, як в локальній мережі, так і з будь-якої точки світу.
Дана модель касового апарату, як і всі апарати «Хелп-Мікро», розуміють команди в форматі JSON, що значно полегшує роботу програміста при написанні програмного забезпечення для роботи з апаратом.
Для підключення периферійних пристроїв, таких як сканер штрих-кодів або торгові ваги, в Smart-X передбачений RS-232-роз'єм, а при використанні спеціального розгалуджувача можна підключити обидва пристрої.
Для передачі даних на сервер податкової фіскальної служби використовується GSM-модем, що входить в базову комплектацію. Опціонально можна замовити версію з Ethernet-роз'ємом або Wi-Fi модулем.
| Характеристики | |
| Швидкість друку, мм / с | 75 мм/с |
| Інтерфейси | USB, RS-232 |
| Пам'ять | 20 000 товарів по 32 символи в найменуванні |
| Живлення | 9В, 1А |
| Кількість касирів | 16 |
| Кількість відділів | 15 |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 192 х 91 х 80 мм |
| Маса, кг | 0,6 |