Спліт-система Shuft дозволяє легко створити приємний мікроклімат в приміщенні. Вона легко встановлюється, працює з мінімальним рівнем шуму. Регулювання повітряного потоку: власник може регулювати повітряні потоки так, як йому зручно, передбачено чотири режими регулювання. Додаткові режими. Розробники передбачили безліч корисних додаткових режимів. У нічному режимі спліт-система працює зі зниженим рівнем шуму, для швидкого охолодження / обігріву рекомендується використовувати режим «Turbo». Найпопулярнішим режимом, є режим «IFeel», при якому задана температура підтримується рядом з пультом дистанційного керування (поблизу користувача), що забезпечує найбільш комфортні кліматичні условія.Таймери включення і виключення. За допомогою таймерів включення і виключення можна легко і швидко поставити час, коли спліт-система включиться без Вашого втручання, нагріє або охолодить повітря в приміщенні, а потім автоматично відключиться.
| Характеристики | |
| Виробник | Shuft |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип кондиціонера | спліт-система |
| Тип інсталяції | настінний |
| Площа приміщення | До 25 м² |
| Тип компресора | інверторний |
| Дистанційне керування | є |
| Дисплей на внутрішньому блоці | є |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 2.4 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 0,747 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 23 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | +18…+43 / -15…+24 |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 0.7 |
| Напруга живлення (В / Гц) | электросеть 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | Автоматичний (AUTO), обігрів, осушення, охолодження, турборежим, очищення повітря, самоочищення, економний режим. |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 3/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 715x285х194 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 710x500x240 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 7.7 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 26,6 |