Нова інверторна спліт-система Спліт-система ELECTROLUX EACS / I-07HAR_X / N3 Arctic X потужністю BTU підходить для приміщень площею до 20 м². Це надійний помічник в створенні ідеального клімату будинку. Володіючи низьким рівнем шуму (22 dB (A) і оптимальною потужністю, кондиціонер ідеально підходить для житлових кімнат або невеликих квартир-студій. Прилад може працювати і в теплу пору року, і взимку, і в міжсезоння, адже він охолоджує повітря в температурному діапазоні від 0 до + 50 ° С і нагріває його при температурі за вікном від -15 до + 30 ° С.
| Характеристики | |
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип кондиціонера | спліт-система |
| Тип інсталяції | настінний |
| Площа приміщення | До 20 м² |
| Тип компресора | інверторний |
| Дистанційне керування | є |
| Дисплей на внутрішньому блоці | є |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 2.2 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 2.3 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 22 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | -15~+24 / -15~+43 |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 0,637/0,685 |
| Напруга живлення (В / Гц) | електромережа 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | вентилятор, нічний режим (сон), обігрів, осушення, охолодження, турборежим |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 3/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 773x250x185 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 720x428x310 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 8.5 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 21.5 |