Нова інверторна спліт-система Zanussi ZACS / I-12 HS / N1 Siena DC Inverter потужністю 24к BTU підходить для приміщень площею до 35 м². Це надійний помічник в створенні ідеального клімату будинку і на роботі. Володіючи оптимальною потужністю, кондиціонер ідеально підходить для квартири або офісу. Прилад може працювати і в теплу пору року, і взимку, і в міжсезоння, адже він охолоджує повітря в температурному діапазоні від 0 до + 50 ° С і нагріває його при температурі за вікном від -15 до + 30 ° С.
| Характеристики | |
| Виробник | Zanussi |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип інсталяції | настінний |
| Площа приміщення | До 35 м² |
| Тип компресора | інверторний |
| Дистанційне керування | Є |
| Дисплей на внутрішньому блоці | є |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 1.4 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 3 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 24 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | 0°С ~ +50°С / -15°С ~ +30°С |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 974/1004 |
| Напруга живлення (В / Гц) | електромережу 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | турбо режим, очищення повітря |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 3/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 715x285x194 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 700x550x275 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 7,7 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 22,7 |