| Характеристики | |
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Белый |
| Гарантія | 5 лет |
| Тип кондиціонера | сплит-система |
| Тип інсталяції | настенный |
| Площа приміщення | До 25 м² |
| Тип компресора | обычный |
| Дистанційне керування | есть |
| Дисплей на внутрішньому блоці | есть |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 2.7 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 2.8 |
| Охолодження, BTU | 9100 |
| Теплопродуктивність, BTU | 9800 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 32 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | +18°С ... +43°С / -7°С ... +43°С |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 0,821/0,779 |
| Напруга живлення (В / Гц) | электросеть 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | Количество ступеней очистки - 6Режим SLEEP - ДаРежим автоочистки - ДаРежим обогрева - ДаРежим осушения - ДаФункция интенсивного охлаждения - Да |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 3/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 730x254x184 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 776x540x320 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 8 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 31 |