| Характеристики | |
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Белый |
| Гарантія | 5 лет |
| Тип кондиціонера | сплит-система |
| Тип інсталяції | настенный |
| Площа приміщення | До 45 м² |
| Тип компресора | обычный |
| Дистанційне керування | есть |
| Дисплей на внутрішньому блоці | есть |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 4.7 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 4.9 |
| Охолодження, BTU | 17150 |
| Теплопродуктивність, BTU | 18100 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 34 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | +18°С ... +43°С / -7°С ... +43°С |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 1,460/1,430 |
| Напруга живлення (В / Гц) | электросеть 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | Количество ступеней очистки - 6Режим SLEEP - ДаРежим автоочистки - ДаРежим обогрева - ДаРежим осушения - ДаФункция интенсивного охлаждения - Да |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 1/2" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 945x298x200 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 848x540x320 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 13 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 40 |