| Характеристики | |
| Виробник | Energolux |
| Колір | Белый |
| Гарантія | 3 года |
| Тип кондиціонера | сплит-система |
| Тип інсталяції | настенный |
| Площа приміщення | До 70 м² |
| Тип компресора | обычный |
| Дистанційне керування | есть |
| Дисплей на внутрішньому блоці | есть |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 7.03 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 7.2 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 19 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | +0°С ... +43°С / -7°С ... +24°С |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 1.99 / 2.18 |
| Напруга живлення (В / Гц) | электросеть 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | Количество ступеней очистки 1Режим SLEEP ДаРежим автоочистки ДаРежим обогрева ДаФункция интенсивного охлаждения ДаФункция ионизации воздуха Нет |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 5/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 292*910*205 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 605*820*300 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 10 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 45 |