| Характеристики | |
| Виробник | Energolux |
| Колір | Белый |
| Гарантія | 3 года |
| Тип кондиціонера | сплит-система |
| Тип інсталяції | настенный |
| Площа приміщення | До 90 м² |
| Тип компресора | обычный |
| Дистанційне керування | есть |
| Дисплей на внутрішньому блоці | есть |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 8.8 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 8.94 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 19 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | +0°С ... +43°С / -7°С ... +24°С |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 2.47 / 2.72 |
| Напруга живлення (В / Гц) | электросеть 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | Количество ступеней очистки 1Режим SLEEP ДаРежим автоочистки ДаРежим обогрева ДаФункция интенсивного охлаждения ДаФункция ионизации воздуха Нет |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 1/4" / 5/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 315*1010*220 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 650*902*307 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 13 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 53 |