Ви отримаєте набагато більше потужності при найвищому рівні енергоефективності. Цей DC-інверторний кондиціонер працює бездоганно тихо. У 2017 році легендарна серія Platinum і Platinum Black стала ще краще. Рівень енергоефективності A +, неймовірно низький рівень шуму 21дБ (A) і збільшена продуктивність 10 000 BTU. Найдосконаліші технології сконцентровані тут, в Platinum series.
| Характеристики | |
| Виробник | Ballu |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип кондиціонера | спліт-система |
| Тип інсталяції | настінний |
| Площа приміщення | До 65 м² |
| Тип компресора | інверторний |
| Дистанційне керування | є |
| Дисплей на внутрішньому блоці | є |
| Потужність в режимі охолодження, кВт | 7 |
| Потужність в режимі обігріву, кВт | 7.2 |
| Рівень шуму, внутрішній блок (дБ) | 35 |
| Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) | +18 ~ +43 / -15 ~ +24 °С |
| Споживана потужність (обігрів / охолодження) | 2,03/1,89 |
| Напруга живлення (В / Гц) | електромережа 220 В |
| Тип фреону | R410A |
| Режими і функції | турбо режим, економний режим. |
| Діаметр труб (рідина / газ), дюйм | 3/8" / 5/8" |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1131x315x230 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 885x795x366 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 13 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 56 |