Xprinter XP-P800-відмінний високопродуктивний мобільний принтер. Він оснащений літієвої батареї ємністю 2000 мАг і широко використовується в поліцейських, тютюнових, поштових, транспортних, розподільчих та інших областях.
| Характеристики | |
| Тип друку | Термодрук |
| Дозвіл друку | 203 dpi |
| Швидкість друку, мм / с | 50 мм/сек |
| Інтерфейси | USB + Bluetooth |
| Автоматична обрізка чеку | Ні |
| Абразивна стійкість термоголовки | 50 км |
| Діаметр рулону, мм | ≦ 40 мм |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 108,5 х 105 х 48 мм |