Унікальний принтер для друку етикеток і чеків RG-MLP80A володіє особливими характеристиками і сучасними технологіями. Він має зручну форму і міцний корпус, який зручно тримати в руках. Мобільний і ергономічний принтер RG-MLP80A дозволяє швидко друкувати етикетки, цінники і чеки різної складності. Для термопринтера можна використовувати папір з товщиною від 0,2 мм. Ширину рулону можна регулювати від 16 до 83 мм. Допускається використання рулонів з діаметром 50 мм, що значно зменшує частоту замінені паперу. Великий дисплей дозволяє зручно користуватися принтером. На ньому показані настройки, стан принтера, а також процес друку.
Можна легко отримати інформацію щодо паперу, зарядки акумулятора або збоїв в роботі принтера: Принтер підтримує автоматичний режим очікування, а також автовідключення для економії електроенергії; Він оснащений двома видами інтерфейсу: USB / RS232. Завдяки цьому можна підключити принтер до будь-якого комп'ютера для передачі інформації; Пристрій підтримує бездротовий зв'язок Bluetooth / Wi-Fi, що забезпечує спільну роботу з різними електронними пристроями; На принтер можна уставити драйвера для роботи з різними ОС: Windows XP / 2000; Vista 7/8; Linux. Принтер має міцний корпус, унікальну форму і невеликі розміри. Захист IP-54 дозволяє використовувати принтер в приміщеннях, де підвищений рівень вологи і пилу.
| Характеристики | |
| Тип друку | Прямий термодрук |
| Дозвіл друку | 203dpi |
| Швидкість друку, мм / с | до 76мм/сек |
| Ширина друку, мм | до 80 мм |
| Інтерфейси | RS232 Serial+USB+Bluetooth |
| Температура експлуатації, ° С | від 0°С до 50°С |
| Акумуляторна батарея | 7,4В / 2000мАч |
| Максимальна довжина етикетки. мм | 50 мм |