Модель MC9190 продовжує традиції надзвичайно успішної серії MC9000 і надає співробітникам вашої компанії можливість швидко і точно обробляти інформацію і вживати заходів навіть у найскладнішій робочій обстановці.
Особливості:
| Характеристики | |
| Процесор | Процесор Marvell PXA320 з тактовою частотою 806 МГц |
| Пам'ять | 256MB/1GB (RAM/ROM) |
| Робоча температура | Від -40 до 70°C |
| RS-232 | Є |
| USB | Є |
| Bluetooth | Є |
| Wi-Fi | Є |
| Слот розширення | Карта SD/MMC до 32 ГБ |
| Клас захисту | IP64 (електронні компоненти. Дисплей і клавіатура) |
| Міцність до падіння | 2000 падінь з висоти 1 м при кімнатній температурі (4000 ударів) Багаторазові падіння на бетон |
| Кількість клавіш | 28-. 43- and 53-key; Terminal Emulation (5250. 3270. VT) |
| Параметри обробки даних | 1D SE960 (лазер); 1D SE1524-ER (лазер); 2D SE4500-SR (перетворювач зображень); 2D SE4500-HD (перетворювач зображень); SE4500-DL (перетворювач зображень); 2D SE4600 (перетворювач зображень) |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 23. 1 см В x 9. 1 см Ш x 19. 3 см Г |