Сканер штрих-кодів OPM-2000 - багатоплощинного лазерний сканер, застосовується в місцях з підвищеною інтенсивністю зчитування штрих-кодів, наприклад, великих супермаркетах, а також в тих випадках, коли необхідно звільнити руки обслуговуючого персоналу. Він має високу швидкість зчитування і великою площею захоплення штрих-коду. Дана модель має рухому сканує головку, яка може бути встановлена відповідним для Вас чином. Основні характеристики сканера штрих-коду:
Сфери застосування сканера штрих-коду:
| Характеристики | |
| Виробник | Opticon |
| Інтерфейси | USB; RS-232; PS/2 |
| Живлення | 5В ± 5% |
| Температура експлуатації, ° С | 0 ... +40 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | Від 20 до 85% (без конденсату) |
| 1D код | JAN/UPC/EAN incl. add on, Codabar/NW-7, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, GS1-128 (EAN-128), IATA, Industrial 2of5, Interleaved 2of5, ISBN-ISMN-ISSN, Matrix 2of5, MSI/Plessey, S-Code, Telepen, Tri-Optic, UK/Plessey |
| Розширення | 0,127 мм (5 mil) |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Дальність зчитування. мм | 0 - 260 мм (0,33 мм / 13 mil); 10 - 210 мм (0,26 мм / 10 mil) для PCS 0.9, Code 39 |
| Ударостійкий | Витримує падіння з висоти 1,5 м |
| Освітлення | Флуоресцентна лампи 3000 Люкс максимум, прямі сонячні промені 70000 Люкс максимум |
| Швидкість сканування, скан / сек | 1000 скан/сек |
| Джерело світла | Відомий лазерний діод 650 нм |
| Режим работи | Ручний, автоматичний |
| Кількість клавіш | Кнопка ручного сканування (переводить сканер в режим лінійного сканера) |
| Мінімальний контраст | 0.45 |
| Кількість скануючих ліній | 20, 5 напрямків поля сканування (4 лінії в 5 площинах) |
| Схема сканування | Багатоплощинний сканування, лінійне сканування |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 164 x 104 x 115 |
| Маса, кг | 0.48 |