Привабливий і сучасний дизайн PC-based ваг СS-1100 W ідеально підходить для відображення сучасних інтерфейсів і вписується в інтер'єр супермаркету. Будь-якому покупцеві не складе труднощів скористатися вагами. PC-based ваги СS-1100 W відповідають Європейському законодавству по «простежуваності» зважують продукції. Ваги CS-1100 W доступні з програмним забезпеченням DIBAL SW-1100 з управління продажами або з деякими популярними POS-додатками.
Програмне забезпечення SW-1100 дозволяє:
Інтеграція та контроль:
Особливості:
| Характеристики | |
| Тип друку | Термодрук |
| Дозвіл друку | 203 dpi |
| Швидкість друку, мм / с | 100 |
| Довжина друку (max), мм | 100 |
| Довжина друку (min), мм | 30 |
| Ширина стрічки, мм | 30 … 60 |
| Інтерфейси | Audio in / out, Mouse & Keyboard ports, DVI-D, VGA, 2 x Ethernet, 2 x RS-232 (1 - для сканера), 4 x USB 2.0. Підключення сканера штрих-кодів RS-232 |
| Процесор | Intel® Dual-Core processor – 1,86 GHz |
| Пам'ять | SSD112 GB, RAM 2 GB DDR3 |
| Живлення | 230 В / 60 Гц |
| Температура експлуатації, ° С | 0 ... +40 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | до 85% |
| Штрих-коди | EAN, UPC, QR Code, Datamatrix |
| Грошовий ящик | 24 В |
| Клас точності | III-середній |
| Дискретність, г | 1/2, 2/5, 5/10 |
| Найменша границя зважування, г | 40, 100, 200 |
| Набільша границя зважування, г | 3/6, 6/15, 15/30 |
| Операційна система | Widows 7 |
| Принтер | етикетка, чек, етикетка без підкладки, датчик закінчення витратного матеріалу |
| Споживана потужність, Вт | 50 |
| Касета | з'ємна |