Матриця зі світлодіодним підсвічуванням має великий діапазон регулювання яскравості і контрастності і відмінно підходить для підприємств роздрібної торгівлі різних форматів.
| Характеристики | |
| Виробник | Poindus |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | Відеовхід: VGA D-Sub 15 pins |
| Живлення | 8 Вт, DC 12 В +/- 10% DC 5 В +/- 10% |
| Температура експлуатації, ° С | 0 ... +40 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | 20-80% |
| Температура зберігання, ° С | -10 ... +50 |
| Відносна вологість при зберіганні,% | 10-90% |
| Розширення | 800х600 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контрастність | 20.834027777778 |
| Монітор | 10 або 8 дюймів |
| Діагональ монітора, дюйми | 10 |
| Додаткове | Настінне кріплення: VESA 75 * 75 мм |
| Діапазон частот | Horizontal: 31,5-60,2 kHz Vertical : 56,3Hz-75Hz |
| Сенсорна панель | Ні |
| Наявність навісного зчитувача магнітних карт | Опціонально |
| Форм-фактор дисплея | Рамковий |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 239,6х191,6х36,3 |
| Маса, кг | 0.84 |