Сенсорний монітор RTPOS T-15 створений для використання в професійних системах автоматизації продажів з урахуванням всіх конструктивних особливостей для даних пристроїв і доступною вартості. Монітор оснащений п'яти-провідним резистивним сенсорним дисплеєм в 15 дюймів роздільною здатністю 1024х768 і інтегрованим зчитувачем магнітних карт на 3 доріжки. Зчитувач підключається особливим чином: шлейф для підключення проходить всередині корпусу монітора до інтерфейсної панелі. Таким чином, всі кабелі підключення монітора до ПК можна зібрати в один джгут, що значно зменшує можливість ненавмисного відключення персоналом зчитувача і touch-контролера від ПК. Touch-контролер може підключатися як за допомогою USB так і COM порту. На додаток монітор комплектується стійкою підставкою, а також має спеціальні отвори для настінного кріплення VESA.
| Характеристики | |
| Виробник | Poindus |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | Аудіо вихід: 1 x Audio Jack 3.5 мм, VGA: 1 x D-SUB 15 Pin, Serial: 1 x RS-232 (Touch), USB: 1 x USB MSR, 1xUSB HOST, 1xUSB Touch |
| Живлення | 60 Вт, 12 В |
| Температура експлуатації, ° С | 5 ... +40 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | 20-80% |
| Температура зберігання, ° С | -20 ... +60 |
| Відносна вологість при зберіганні,% | 10-80% |
| Розширення | 1024 x 768 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Контрастність | 20.834027777778 |
| Монітор | TFT LCD: 15 ", сенсорна панель: 5 дротова резистивная |
| Діагональ монітора, дюйми | 15 |
| Додаткове | VESA кріплення на стіну: 100x100 мм |
| Сенсорна панель | Резистивна сенсорна панель |
| Наявність навісного зчитувача магнітних карт | У базовій комплектації |
| Форм-фактор дисплея | безрамковий |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 370x300x236 |
| Маса, кг | 5.5 |