Серія дисплеїв покупця PD-2600 має моделі для автономної установки, а також вбудовані в термінали Posiflex. Всі моделі відрізняються ергономічним дизайном та невеликими розмірами.
Дисплей покупця PD-2601 підходить для терміналів серії HT (HT-3212, HT-3212H, HT-4612E, HT-4612H-E), а також POS-комп'ютерів серії PB (PB-3200, PB-4600E).
Дисплей покупця PD-2602 працює з безвентиляторними POS-терміналами серії KS та JIVA із підставками попереднього покоління Gen 5.
Дисплей покупця PD-2604 підійде для безвентиляторних терміналів серії KS (KS-6215(PLUS), 6615, 7315, 7317, 6812).
PD-2600R — окремий дисплей покупця на широкій стійкій основі.
Особливості дисплея покупця Posiflex PD-2600:
| Характеристики | |
| Виробник | Posiflex |
| Колір | Білий та чорний |
| Живлення | Порт POS-терміналу 5 В |
| Температура експлуатації, ° С | 0 … +40 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | 20−80% |
| Температура зберігання, ° С | −20 … +70 |
| Відносна вологість при зберіганні,% | 5−90% |
| Кількість символів в рядку | 20 |
| Тип дисплею | Вакуумно-люмінесцентний |
| Кількість рядків (етикет-пістолет) | 2 |
| Розмір інформаційного поля | 157,05 x 22,86 мм |
| Висота підставки | 410 мм |
| Колір фону | Ні |
| Колір символів | Синій чи зелений |
| Кут нахилу дисплея | 15°, 30° та 45° по вертикалі |
| Максимальний кут повороту дисплея | 270 ° по горизонталі |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 196,6 х 39,5 х 57,5 |
| Маса, кг | 0.5 |