Принтер етикеток GoDEX G500 U (USB) – швидкий та надійний друк етикеток для магазинів, складів та виробництва. Купуйте в ЄвроТехСервіс (Дніпро) з доставкою по всій Україні.
Принтер GoDEX G500 U – надійний та функціональний пристрій для друку етикеток у магазинах, на складах та у невеликих виробництвах. USB-підключення дозволяє швидко інтегрувати принтер у будь-яку касову чи облікову систему.
Принтер GoDEX G500 U (USB) – поєднання точності, надійності та ефективності для будь-якого бізнесу, який потребує швидкого та якісного друку етикеток.
| Характеристики | |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дозвіл друку | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку, мм / с | 127 мм/с |
| Довжина друку (max), мм | 4 - 1727 мм |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Інтерфейси | USB |
| Датчики | Відбиваючий датчик, що настроюється (повна ширина); фіксований просвітний датчик (розташований по центру) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/8 МБ FlashROM |
| Температура експлуатації, ° С | Температура: +5…40 °C Вологість: 30-85% (без утворення конденсату) |
| Температура зберігання, ° С | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10-90% (без утворення конденсату) |
| 1D код | Code 39; Code 93; EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (с 2- и 5-значными расширениями); UPC-A; UPC-E; UPC-A и UPC-E с 2- или 5-значными расширениями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 с опорными линиями; Codabar; Code 128 (подгруппы A/B/C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC/EAN-128 K-Mart; Random Weight; Postnet; ITF 14; China Postal Code; HIBC; MSI; Plessey; Telepen; FIM; GS1 DataBar; German Post Code; Planet (11 и 13 знаков); Japanese Postnet; Standard 2 of 5; Industrial 2 of 5; Logmars; Code 11; ISBT-128; Code 32 |
| 2D код | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock F; TLC 39 |
| Панель управління | Два двокольорові LED-індикатори (готовність та статус) Багатофункціональна кнопка FEED |
| Додаткове | Обрізач Відділювач етикеток Зовнішній розмотувач етикеток Зовнішній смотчик етикеток |
| Комплектація | Принтер, блок живлення, кабель живлення, кабель USB, LPT кабель, тестовий рулон риббона, тестовий рулон етикетки, інструкція швидкої установки, CD з драйвером. |
| Шрифти | Вбудовані шрифти: Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90°/180°/270°Шрифти TrueType: жирний/курсив/підкреслений; можуть обертатися на 90°/180°/270° Шрифти, що завантажуються: Растрові шрифти та окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Азійські шрифти: 16x16; 24x24; китайська традиційна (BIG-5); китайська спрощена (GB2312); японська (S-JIS); корейська (KS-X1001); можуть обертатися на 90°/180°/270° та масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямкахШрифти TrueType: жирний/курсив/підкреслений; можуть обертатися на 90°/180°/270° |
| Гарантія | 24 місяця |
| Довжина ріббона | Wax, Resin, Wax/Resin Длина: 300 м Ширина: 30–110 мм Диаметр рулона: до 2,67" (68 мм) Диаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 285 x 171 x 226 мм (ДxВxШ) |
| Маса, кг | 2,5 кг (без витратних матеріалів) |