Zebra ZD420T — це високотехнологічний термотрансферний принтер професійного класу, який поєднує в собі надійність Zebra та надзвичайну простоту обслуговування. Модель розроблена для тих, кому потрібна стабільно висока якість друку на різних типах матеріалів (папір, поліпропілен) за допомогою ріббона. Завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі керування та швидкій системі заміни витратних матеріалів, принтер мінімізує час простою та ідеально підходить для середніх обсягів маркування на виробництві, у логістиці та торгівлі.
Принтер Zebra ZD420T — це еталон надійності та простоти в сегменті настільних принтерів етикеток. Завдяки термотрансферній технології друку, ви можете створювати зносостійкі етикетки на папері, поліпропілені або текстилі, використовуючи відповідний ріббон.
Порада від ЄвроТехСервіс: Zebra ZD420T — це інвестиція в безперебійну роботу вашого бізнесу. Його витривалість та швидкість налаштування роблять його одним із найкращих рішень для складів та виробничих ліній.
| Характеристики | |
| Виробник | Zebra |
| Дозвіл друку | 203 dpi (Опция: 300 dpi) |
| Швидкість друку, мм / с | 152 мм/сек (203 dpi); 102 мм/сек (300 dpi) |
| Інтерфейси | USB; USB + Wi-Fi + Bluetooth; Опція: Ethernet, RS-232 |
| Датчики | Датчик прозорості (рухливий); датчик чорної мітки (рухливий); датчик відкритої кришки |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM / 512 МБ Flash ROM |
| Штрих-коди | 1D: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN -8, EAN -13, UPC and EAN 2-or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar and Planet Code |
| Робоча температура | +4,4°C - +41°C |
| Максимальна довжина етикетки. мм | 6,35 мм; 12,7 мм (з віддільником); 25,4 мм (з різаком) |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 254 x 202 x 177 мм |