Sewoo LK-TE122 – новий термопринтер від відомого виробника Sewoo. Принтер чеків LK-TE122 успадкував від свого попередника (Lukhan WTP-150) високу надійність, повну сумісність системи команд з Epson TM-T88. Принтер якісно та швидко друкує будь-які чеки та штрих-коди, швидкість друку чека досягає 200 мм/сек. У базовій комплектації принтер обладнаний інтерфейсом: USB+RS232. Драйвери принтера підтримують операційні системи Microsoft Windows XP, Windows 7 та Windows 8.
| Характеристики | |
| Виробник | Sewoo |
| Дозвіл друку | 180 dpi |
| Швидкість друку, мм / с | 220 |
| Діаметр стрічки, мм | 80 |
| Ресурс друкуючої головки, км | 160 |
| Драйвера | Windows 10, Windows 2012, Windows 8, Windows 7, Windows 2008, Windows Vista, Windows 2003, Windows XP, Windows CE, Linux, Mac, OPOS, JavaPOS, iOS SDK, AndroidSDK, Windows SDK |
| Інтерфейси | USB + RS-232, USB + LPT, USB + Ethernet, USB + WiFi |
| Датчики | Датчик кінця паперу, датчик відкритої кришки, датчик близького закінчення паперу |
| Живлення | 24 В, 1,75 А |
| Температура експлуатації, ° С | +5 … +40 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | 35–80% |
| Штрих-коди | 1D: EAN-8, EAN-13, Code 39, Code 93, Code 128, ITF, UPC-A, UPC-E, Codabar; 2D: PDF 417, QR code |
| Грошовий ящик | RJ-11 24В, 1А |
| Підтримка протоколів | ESC/POS |
| Ширина стрічки, мм | 50 .. 82.5 мм |
| Наявність автоотрезчіка | Є |
| Спосіб відділення чека | Автообрізання Повна/Часткова |
| Шрифти | Шрифт А: 42 символи; 12 х 24 пікселів. Шрифт B: 56 символів; 9 х 17 пікселів |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 152 х 202 х 150,5 |
| Маса, кг | 1.7 |