Newland NLS OY10 — надійний та доступний лазерний сканер штрихкодів для щоденної роботи. Пристрій миттєво зчитує всі стандартні лінійні штрихкоди, навіть з низькою контрастністю. Завдяки інтерфейсу USB сканер легко інтегрується в будь-яку облікову систему. Модель пройшла тестування на повну сумісність з програмою ПРОМІНЬ, що гарантує швидке впровадження без додаткових налаштувань.
Сканер штрихкодів Newland NLS OY10 — це перевірений часом ручний лазерний сканер, який поєднує в собі високу продуктивність та ергономічний дизайн. Він розроблений для автоматизації торгових точок, аптек та невеликих складів, де пріоритетом є точність зчитування лінійних кодів.
Придбавши Newland NLS OY10 у компанії ЄвроТехСервіс, ви отримуєте офіційну підтримку та якісне обладнання для стабільної роботи вашого касового вузла.
| Характеристики | |
| Виробник | Newland |
| Інтерфейси | USB |
| Датчики | Датчик зображень CMOS |
| Індикація | Звуковий сигнал, світлодіодний індикатор |
| Живлення | 5В ± 5% |
| Температура експлуатації, ° С | -20 ... +50 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | Від 5 до 95% (без конденсату) |
| Температура зберігання, ° С | -40 ... +70 |
| 1D код | EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, ISSN, ISBN, Codabar, Code 128 (FNC1, FNC2, FNC3), Code 93, ITF-6, ITF-14, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Standard 2 of 5, Matrix 2 of 5, GS1 Databar (RSS-Expand, RSS-Limited, RSS-14), Code 39, Code 11 |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Дальність зчитування. мм | EAN - 13 (13mil) 55 - 220 мм, QR Code (15mil) 35 - 110мм |
| Ударостійкий | 1,2 м |
| Джерело світла | Білий світлодіод, червоний світлодіод 625 нм |
| Матеріал корпусу | PC+TPU |
| Технологія сканування | Фото (Imager) |
| Контрастність | ≥ 30% |
| Споживана потужність, Вт | 0.31 |
| Додаткове | Сертифікати: ЕМС: EN 55022, EN 55024, Electrical Safety: EN 60950-1 лазерів: EN60825-1, клас 1 |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 146х68х101 |
| Маса, кг | 0.115 |