Сканер Newland BS80 Piranha II 2D – це швидкий та портативний пристрій невеликих розмірів, який завжди під рукою.
Габарити даного пристрою становлять 88х46х24.5 мм, тому воно легко поміщається в кишені. Цей сканер важить 63 грами, так що при необхідності ви зможете носити його з собою протягом усього дня. Незважаючи на мініатюрні розміри, ця модель також має чудові технічні характеристики і дозволяє сканувати практично всі відомі типи 1D штрих-кодів, а також 2D коди PDF 417, QR Code, Data Matrix.
За допомогою функції Bluetooth з'єднання цей девайс можна використовувати в парі з кишеньковим комп'ютером, смартфоном або стороннім програмним забезпеченням. Завдяки такій адаптивності та зручності застосування цей пристрій стане ідеальним рішенням для підприємств роздрібної торгівлі та складських приміщень. Крім того, такий бездротовий сканер штрих-кодів значно спростить роботу з оформленням електронних квитків та замовлень.
Ключові переваги моделі BS80 Piranha II:
Зверніть увагу, що гарантійний термін на акумулятори, що надається виробником Newland, становить 3 місяці!
| Характеристики | |
| Виробник | Newland |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | USB type-C , Bluetooth |
| Індикація | Світлодіод, вібрація і звуковий сигнал |
| Пам'ять | 1 МБ (20000 штрих-кодів EAN-13) |
| Живлення | 5 В, 500 мАч |
| Температура експлуатації, ° С | -20 ... +55 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | Від 5% до 95% відносної вологості без конденсації |
| Розширення | ≥ 5 mil |
| Ступінь захисту | IP42 |
| Дальність зчитування. мм | 65 – 285 мм (10 mil, Code 39), 50 – 400 мм (15 mil, Code 39) |
| Тип сканеру | 2500 Linear Imager |
| Ударостійкий | Витримує падіння з висоти 1,2 м |
| Швидкість сканування, скан / сек | 300 |
| Штрих-коди | Code 128, EAN-13, EAN-8, Code 39, UPC-A, UPC-E, Codabar, ISSN, Interleaved 2 of 5, ISBN, Code 93, UCC/EAN-128, GS1 Databar, etc |
| Технологія сканування | Фото (Imager) |
| Кут сканування | Нахил: ± 55 °, відхилення (по осі): ± 75 °, поворот: ± 25 ° |
| Bluetooth | версія 4.0 / 3.0 / 2.1 + EDR, профілі: HID і SPP |
| Акумуляторна батарея | Літій-іонний акумулятор, 3,7 В |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин безперервної роботи (синхронний режим, сканування і передача даних один раз в 6 сек) |
| Підзарядка акумулятора | 3,5 години |
| Ємність, мАг | 900 мАч |
| Кількість клавіш | 3 клавіші (сканування, видалення, функціональна клавіша) |
| Радіус дії, м | до 50 |
| Діапазон частот | 2,4 - 2,5 ГГц діапазон ISM |
| Мінімальний контраст | Мінімальна різниця відображення 30% |
| Гарантія | 3 роки |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 88х46х24.5 |
| Маса, кг | 0.063 |