УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок

Сканери штрих-кодів

📅 03.06.2024

    Сканери штрих-коду знаходять широке застосування у різних галузях та типах підприємств завдяки своїй здатності значно прискорити процеси, зменшити кількість помилок та підвищити ефективність роботи. Де застосовується сканер штрих-коду:

    1. Роздрібна торгівля

    Супермаркети та гіпермаркети: Для сканування товарів на касі, інвентаризації, відстеження залишків на полицях. Як правило, тут використовуються вбудований сканер штрих-коду Magellan 3550 Vsi, Netum NT-2085L 2D 

    Різні види магазинів, одягу, продуктові магазини, взуття, спеціалізовані магазини, магазини електроніки та побутової техніки: сканер штрих-коду тут застосовується для управління товарними запасами, обліку та відстеження товарів, інвентаризації, прискорення обслуговування на касі.
    2. Складські та логістичні компанії

    Складські комплекси та розподільчі центри: Для управління запасами, відстеження переміщення товарів, проведення інвентаризації. Як правило, тут використовується сканер штрих-коду з накопиченням даних, тобто сканер штрих-коду у якого є внутрішня пам'ять, і у випадок зникнення зв'язку з базою він накопичує їх у пам'яті, а при стійкому зв'язку вивантажує дані в базу.

    Транспортні та логістичні компанії: Для відстеження вантажів, керування складом, контролю доставки. Сканер штрих-коду для логістики – це зазвичай термінал збору даних. Це автономний пристрій зі своєю операційною системою та різними інтерфейсами для зв'язку з основним сервером або обліковою програмою.

    3. Виробничі підприємства

Заводи та фабрики: Для відстеження виробничого процесу, управління запасами сировини та готової продукції, контролю якості. У виробничих процесах, використовуються стаціонарний сканер штрих-коду, він встановлюється безпосередньо на виробничій лінії та відстежує кількість виготовленої продукції.

    4. Медицина та охорона здоров'я

    Лікарні та клініки: Для управління медичними запасами, відстеження ліків, ідентифікації пацієнтів та їх медичних карток.

    Аптеки: Для обліку лікарських засобів, прискорення обслуговування клієнтів на касі. У медицині застосовуються 2D сканери з можливістю зчитування QR-коду. QR-код несе в собі більше інформації, наприклад дані про пацієнта, а у випадок лікарських препаратів назва препарату термін придатності, назва виробника і т.д.

    5. Освітні установи

    Бібліотеки: Для обліку та відстеження книг, керування інвентарем, реєстрація користувачів.

    Школи та університети: Для відстеження навчальних матеріалів, управління обладнанням та ресурсами.

    6. Транспорт та логістика

    Аеропорти та залізничні вокзали: Для відстеження багажу, реєстрації пасажирів.

    Кур'єрські та поштові служби: Для відстеження відправлень, оптимізації маршрутів доставки.     Сканер штрих-коду для логістики - це сканер, який зазвичай вбудований в протиударний корпус, і має автономне живлення. Усі товари, що переміщуються повітряним, морським чи наземним способом, промарковані, рух товару відстежується на кожному проміжному вузлі за допомогою ручного або вбудованого сканера, штрих-коду, а дані передаються до загальної логістичної системи обліку.

    7. Готельний бізнес

    Готелі та хостели: У сучасних готельних комплексах застосовується сканер штрих-коду для готелю, де весь облік побудований на відстеженні послуг наданих відвідувачеві починаючи від його реєстрації. Відвідувачу зазвичай видається реєстраційна карта, на яку нанесений штрих-код, за допомогою якої він має доступ до різних послуг залежно від статусу клієнта.

   8. Громадське харчування

    Ресторани, кафе, їдальні, а також сфера швидкого харчування: Вся система замовлень, у подібних закладах, побудована на штрих-кодах різних типів як лінійний штрих-код, так і QRкод. Відповідно сканер штрих-коду для ресторану, кафе, це сканер або 1D або 2D. У подібних закладах обслуговуючий персонал використовує ручний сканер – штрих-код, або використовують сучасні гаджети смартфон або планшет.

    Приклади використання сканерів штрих-кодів:

    Касові операції: Сканування товарів на касі для швидкого та точного розрахунку.

    Інвентаризація: Швидке та точне проведення інвентаризації на складах та в магазинах.

    Управління запасами: Відстеження та управління товарними запасами, запобігання дефіциту або надлишку товару.

    Відстеження та облік: Відстеження переміщення товарів, управління логістичними процесами.

    Контроль якості: Перевірка серійних номерів та термінів придатності продуктів.

    Сканери штрих-кодів застосовуються практично у всіх сферах, де необхідно швидке та точне зчитування даних, що робить їх незамінним інструментом для автоматизації та оптимізації бізнес-процесів.

    ТОВ «ЄВРОТЕХСЕРВІС» пропонує широкий вибір сканерів штрих-коду. Забезпечує гарантійну та післягарантійну підтримку. Фахівці підприємства допоможуть вам налаштувати сканер, а також підключити сканер штрих-коду до різноманітного обладнання, зокрема касового апарату.