Gprinter GP-2120T характеризується надійністю, зручністю і доступною вартістю. Для роздруківки етикетки можна скористатися будь-якою програмою, головне, щоб в ній можна було ввести потрібні розміри наклейки. Етикетка може містити і штриховий код, і логотип, і текст, і графіку. Дана модель сумісна з будь-якою програмою обліку (1С та ін.) Головна перевага термопринтера етикеток - можливість друкувати на чековій стрічці, а також друк наклейок шириною від 20 мм до 56 мм. Така можливість необхідна для роботи з маленькою за розміром продукцією, для якої також потрібні наклейки. У Gprinter GP-2120T є датчик початку наклейки, що забезпечує точне розміщення певної інформації прямо по центру. Дана модель може комплектуватися інтерфейсом wifi.
| Характеристики | |
| Дозвіл друку | 203dpi |
| Швидкість друку, мм / с | 127 мм/сек |
| Ширина друку, мм | до 54мм |
| Інтерфейси | USB + RS-232 + Ethernet |
| Пам'ять | 2 MB FLASH ROM, 2 MB SDRAM |
| Автоматична обрізка чеку | Ні |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр рулону, мм | 127мм |
| Маса, кг | 1,1 кг |