УКР
РУС
 • +38 (067) 962-24-42
 • +38 (050) 239-68-92
 • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Каталог товарів
 • Акція
 • Рекомендовані
 • Лідери продажу
 • Всі
Акція
Рекомендовані
Лідери продажу
Відгуки про магазин Показати усі
Катя Абелян
+5
Приятный персонал, опытно подходят к своей работе. Грамотное обслуживание, разъяснение и обучение!
Максим
+5
Большой выбор программ самое главное цена приятно удивила
Андрей
+5
Большой выбор сканеров, быстрое обслуживание и приятные цены.
Николай
+5
Хорошее обслуживание.рекомендую
Виктор ООО "КАНЦОПТ"
+4
Сканер штрих - кода SUNLUX 6200отличный всё работает без проблем.
Геннадий
+5
Всё нормально! Шлюз на Кассу MINI T-400ME работает хорошо. Спасибо за подсказку.
Сергей
+5
Кассу ремонтировали два дня, можно было и по быстрей. Но теперь хорошо работает. Спасибо!
Чому нам довіряють
Надійність
Ми створюємо обладнання, яке забезпечує тривалу надійну роботу, зручно в ремонті та експлуатації
Великий асортимент
Асортимент дозволяє повністю оснастити обладнанням виробничу або опалювальну котельню
Робимо під ключ
Ми пропонуємо рішення "під ключ" - від розробки проектної та конструкторської документації, власного виробництва
Стабільність
Компанія надійно зарекомендували себе в експлуатації, і по техніко економічними характеристиками
Якість
Продукція виробляється з дотриманням всіх технологічних вимог в умовах ретельного контролю якості на кожному етапі
Гарантія
Гарантуємо надійність, якість і безпеку обладнання, при дотриманні правил монтажу та експлуатації

Економте разом з "ЄВРОТЕХСЕРВІС"!

Автоматизація торгівлі досить щільно увійшла в повсякденне життя підприємця в нашій країні. Що таке автоматизація торгівлі?

   Багато підприємств в Україні успішно займаються цим питанням, в тому числі і компанія ТОВ "Євротехсервіс". Ми надаємо якісне торговельне обладнання для магазину. Вибрати найбільш відповідний і оптимальний варіант допоможе менеджер нашої компанії. Торговельне обладнання буде доставлено по території України будь-яким зручним способом. Ми можемо направити нашого фахівця для монтажу покупки на місці. Хочете економити і проводити господарську діяльність ефективно? Тоді саме час довіритися професіоналам!

   Електронне торгове обладнання купують і підприємці, що представляють малий бізнес. Дуже зручно користуватися сучасними системами - вони ведуть строгий облік і дозволяють скоротити штат необхідних співробітників. Хочете полегшити собі життя і привести свій бізнес до світових стандартів? Звертайтеся до нас! "Євротехсервіс" допоможе зробити бізнес простим і ефективним.

   Ми більше 20 років перебуваємо на ринку. За цей час надали допомогу тисячам підприємців. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте повну інформаційну та технічну підтримку. Скористатися послугами "Євротехсервіс" просто. Наш сайт призначений для швидкого замовлення онлайн прямо з офісу або будинку. Наш магазин торгового обладнання має і фізичну адресу розташування. Будь-який клієнт може заїхати до нас в гості і купити торгове обладнання.

  Продаж торгового обладнання в кредит

   Наша компанія розуміє всі труднощі, з якими стикається підприємець на старті своєї господарської діяльності. Ми готові піти назустріч і запропонувати оформити заявку на покупку в кредит. "Євротехсервіс" надає і знижки своїм клієнтам. Зв'яжіться з нами, опишіть суть завдання і ми обов'язково вирішимо ваше питання за невеликі гроші. Є сумніви? Чекаємо дзвінка!

  Звичайно потрібно менше півроку для окупності автоматизованої електронної системи. Купити торговельне обладнання не означає повністю замінити їм людей. Співробітники будуть потрібні для контролю і виконання інших завдань. Ви просто зможете прибрати зайві ланки ланцюга, оптимізувавши процес реалізації товарів. З представленого асортименту кожен зможе вибрати:

 • різні касові апарати;
 • POS обладнання;
 • вагове обладнання.

Купівля в кредит здійснюється через фахівця нашої компанії. Відсоткова ставка дозволяє не замислюючись вибрати "Євротехсервіс" для співпраці.

Комплексні рішення для торгівлі в Україні

Наша країна знаходиться тільки на початку шляху переходу під європейські та світові стандарти в торгівлі. Використовувати інтернет магазин торгового обладнання зручно сьогодні для кожного. Кращі фахівці працювали над створенням безбар'єрного середовища для здійснення покупки в кілька кліків. Ми допоможемо і з технічними питаннями. Для всіх працює спеціальний сервісний центр, а також виїзд фахівця безпосередньо на місце для діагностики та обслуговування покупки. Ціна буде залежати від місця розташування об'єкта.

   Продаж обладнання для магазину - не єдине, чим може порадувати компанія "Євротехсервіс". Ми пропонуємо і витратні матеріали за доступною ціною для своїх клієнтів. Ми продаємо якісне торговельне обладнання для:

 • магазинів;
 • кафе;
 • барів;
 • ресторанів;
 • сфери послуг.

Продаж обладнання полягає не тільки у виборі дизайну і технічних характеристик. Важливо, щоб воно працювало безвідмовно і в складі єдиного комплексу. Ми не зриваємо термінів, пропонуємо найкращі ціни на ринку. ТОВ "Євротехсервіс" має в своєму розпорядженні сучасним офісним приміщенням з виставковим залом і сервісною службою. На реалізовану продукцію поширюється гарантійне і післягарантійне обслуговування. Доставка здійснюється будь-яким зручним способом по Україні. При необхідності на об'єкт виїжджає наш фахівець для проведення ремонту та сервісного обслуговування обладнання. Аналіз конкурентів дозволяє нам з гордістю заявляти, що умови для співпраці ми пропонуємо найбільш оптимальні. Устаткування для торгівлі в значній мірі змінює підходи ведення бізнесу і його результат. Підвищення прибутку - один з чинників, чому слід не замислюватися, а вже сьогодні купити обладнання для бізнесу від ТОВ "Євротехсервіс".

Показати ще