Ваги з чекопечатью Rongta RLS1000 зручні торгові ваги з друком етикеток, виконані в привабливому дизайні.
Програмне забезпечення, яке йде в комплекті дозволить Вам без зайвого клопоту створити і завантажити в ваги до 10000 найменувань товару. Також ваги можуть бути інтегровані в сучасні системи обліку (Microinvest, GBS Market, 1C, Minisoft і ін.). Програмне забезпечення ваг - має великий функціонал - вбудований редактор етикеток, редактор PLU, імпорт, експорт і ін. Можливість зміни формату PLU за такими параметрами: код, назва товару, номер товару, ціна за одиницю, термін придатності, вага тари, штрих-код , номер відділу, вага упаковки, тип упаковки, додаткова інформація, формат етикетки, знижка, гаряча клавіша і ін. Дані про товар і ціни можуть бути оновлені в режимі реального часу. Підтримка графіка знижок, встановлює час знижок. Підтримувана термоетикетка: ширина 30-60 мм, максимальний діаметр 100 мм, максимальний діаметр втулки 40 мм
Особливістю даних ваг є висока якість і продуктивність, а також великий функціонал і потужне програмне забезпечення. Ваги успішно пройшли сертифікацію згідно ДСТУ EN45501.
| Характеристики | |
| Інтерфейси | RS-232, Ethernet |
| Живлення | Від мережі |
| Дискретність, г | 5г |
| Джерело живлення | AC100 ~ 240V, 50-60Hz |
| Програмовані операції | LFCode / Назва товару / Номер товару / Ціна за одиницю / Термін придатності / Вага тари / штрих код / відділ / вага упаковки / тип упаковки (нормальний / фіксований вагу / фіксована ціна / фіксований вагу і фіксована ціна) /доп.інформація/формат |
| Гарантія | 12 міс |
| Платформа | 280x355 мм |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 372х437х523 мм |
| Маса, кг | 10 |