УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок

Відеоспостереження на торговому підприємстві

📅 01.02.2024

відеоспостереження на підприємствіВпровадження системи відеоспостереження в магазині, кафе, ресторані, складському приміщенні або на території підприємства може бути важливим елементом забезпечення безпеки.

Сучасні системи відеоспостереження постійно розвиваються, інтеграція нових технологій у систему відеоспостереження дозволяє використовувати їх більш ефективно. Нові сервіси дозволяють не тільки вести візуальне спостереження, але й виконувати функцію автоматичного стеження за об'єктами, що рухаються, розпізнавати особи людей, вести підрахунок відвідувачів, розпізнавати номера автомобілів, а також частково виконувати функціонал охоронної системи за принципом несанкціонованої появи людей на зоні, що охороняється.

Сама присутність системи відеоспостереження, дисциплінує відвідувачів, змушує дотримуватись загальних правел етикету та поведінки у закладі, запобігає дрібним крадіжкам тощо.

Нюанси реалізації системи відеоспостереження

При встановленні системи відеоспостереження в магазині, торговому центрі або в бутіку варто враховувати деякі аспекти реалізації системи.

1. Визначення ключових зон для спостереження та розміщення відеокамер

Розміщувати відеокамери варто біля входів та виходів, щоб контролювати потік відвідувачів та запобігати несанкціонованому доступу, зонам зберігання товарів, щоб запобігти крадіжкам зі стелажів та внутрішніх складських приміщеннях, касових точках, у зоні з дорогими товарами.

2. Дозвіл камер

Сучасні відеокамери Hikvision, Dahua мають високі дозволи. Роздільна здатність 4K - це прогресивна роздільна здатність, що містить 2560 x 1440 пікселів в 4 рази вище, ніж базовий варіант HD. Роздільна здатність 8К - це 7680 пікселів по горизонталі і 4320 пікселів по вертикалі. Цей функціонал забезпечує більш чітке зображення та дозволяє детально розпізнавати об'єкти, товари, автотранспорт та особи людей. Це важливо у разі розслідування інцидентів.

3. Нічне бачення

Використання технологій, таких як інфрачервоне підсвічування забезпечує відмінну якість зображення в умовах поганої освітленості або в нічний час. Деякі моделі відеокамер такі як DH-IPC-HDW2449T-S-IL (2.8мм) можуть працювати за принципом, якщо в поле камери потрапляє об'єкт, то вмикається LED підсвічування і камера переходить з нічного чорно-білого режиму роботи в кольоровий, що дає більш повну інформацію про об'єкт.


Встановлення системи відеоспостереження

Встановлення системи відеоспостереження, що передбачає і навчання співробітників роботі з системою, вони повинні знати, як проводити моніторинг, а також як архівувати та аналізувати записи.

  • Перед встановленням відеоспостереження слід ознайомитися, а надалі і дотримуватися законів і норм конфіденційності. Уникайте напрямків камер на зони, де покупці очікують конфіденційності, такі як примірювальні та туалети.
  • Для підтримки системи в робочому стані необхідно проводити регулярне технічне обслуговування обладнання, включаючи перевірку камер, відеореєстраторів та мережевого оборудування.
  • На об'єкті та в зонах, де проводиться відеоспостереження, повинні бути встановлені знаки або оповіщення, які попереджають відвідувачів про наявність системи відеоспостереження. Це може також служити як стримуючий ефект з боку відвідувачів від протиправних дій.
Ефективна система відеоспостереження в магазині допомагає покращити безпеку, запобігає крадіжкам та створює обстановку контролю всередині магазину.

Популярні моделі відеокамер