УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок

   Системи відеоспостереження міцно увійшли в життя сучасного мешканця України. Навіть якщо у вас немає такого пристрою в будинку або офісі, ви постійно з ними стикаєтеся в громадських місцях, на закритих об'єктах і інших локаціях. За своєю суттю, відеоспостереження на увазі використання програмно-апаратних комплексів для подальшого візуального спостереження і контролю, що відбувається всередині приміщень або за їх межами. Види систем відеоспостереження. Вже багато років існує лише два формати запису відео:

  • цифровий;
  • аналоговий.

     Здавалося б, аналогові камери повинні були канути в минуле. Але такого не сталося, через те, що це все ще дешево і надійно. Назва систем спирається безпосередньо на тип використовуваних камер. Хоча сьогодні виділяють, крім двох озвучених, в окрему категорію ще відеореєстратори, бездротові і купольні швидкісні. Функціональні можливості. Сучасна система відеоспостереження, що включає в себе максимальний набір обладнання, дозволяє наступне:

  • контроль того, що відбувається на об'єкті в режимі realtime;
  • може записувати на цифровий носій передається зображення;
  • наявність датчиків руху перетворює пристрій в систему охорони з сигналізацією.

Найостанніші розробки комплектуються ще більшими можливостями. Яке відеоспостереження купити.  Все впирається в два основних критерії: ваші потреби і фінансові можливості. Для деяких об'єктів досить установки простих муляжів, а для інших необхідні справжні інтелектуальні системи з найсучаснішими розробками в області безпеки. Кожен конкретний випадок потребує індивідуального розгляді і проектуванні. Не буває універсальних рішень під будь-яке завдання. Природно, і ціна теж не буде фіксованою на весь комплекс. Зате підібрати комплектацію і заодно вивчити вартість кожного елемента цілком можливо. Наш магазин пропонує і готові рішення.

Найкраще відеоспостереження в одному місці

   Шукайте систему відеоспостереження? Заходьте в наш інтернет-магазин https://eurodnepr.com.ua/. Доставка всією без винятку продукції виробляється в будь-яке відділення "Нової пошти". Новітні розробки та найпривабливіші ціни чекають вас!

Показати ще