РУС
УКР
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
Заказать звонок

Як працює фіскальний реєстратор

Вложения:

Як працює фіскальний реєстратор

1. Що таке фіскальний реєстратор?

Це пристрій, призначений для точного і повного обліку продажів. З його допомогою ведеться облік обсягу реалізованих товарів, друкуються чеки і звіти. Від звичайного контрольно-касового апарату, фіскальний реєстратор відрізняється тим, що він позбавлений органів управління і по суті, є принтером чеків, обладнаним фіскальною пам'яттю.

    2. Хто повинен використовувати РРО (реєстратор розрахункових операцій) в своїй діяльності?

28 грудня 2014 року було прийнято Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та Деяк законодавчо АКТІВ України относительно податкової реформи". Закон вступив в силу з 1.01.2015 (1 січня 2015 року). Закон зобов'язує платників єдиного податку ІІІ (третій) групи (з 1.07.2015) і ІІ (другої) групи (з 1.01.2016 р), використовувати в своїй діяльності РРО при оплаті готівкою або платіжними картками. 

    3. Що вибрати фіскальний реєстратор або касовий апарат?

Якщо у Вас магазин з невеликою номенклатурою товару, а так само у Вас немає облікового програми, то Вам підійде наш касовий апарат MG-V545, в інших випадках необхідно використовувати фіскальний реєстратор.

    4. Який фіскальний реєстратор підійде нашого магазину?

Перше, на що необхідно звернути увагу, це використання чекової стрічки різної ширини. Якщо Ви використовуєте чекову стрічку шириною 80 мм або 57,5 ​​мм, то Вам необхідний наш фіскальний реєстратор MG-T808TL. У разі використання чекової стрічки шириною не менше 57,5 ​​мм з функцією авто-обрізувача, ми можемо запропонувати модель MG-P800TL. Коли вирішальним фактором є ціна, то у нас є модель MG-N707TS друкуюча на стрічці 57,5 ​​мм і не має авто-обрізувача.

     5. Крім покупки реєстратора розрахункових операцій (РРО), що ще необхідно нам зробити?

Ще РРО необхідно зареєструвати в податковій і поставити на щомісячне сервісне обслуговування в центрі сервісного обслуговування РРО.

    6. Навіщо реалізована функція управління моделлю MG-N707TS через HTTP протокол?

Ця функція реалізована для можливості управління моделлю MG-N707TS з декількох робочих місць по мережі Ethernet - тим самим заощаджуються засоби на придбання декількох РРО. Унікальність рішення полягає в тому, що управління пристроєм MG-N707TS можливо через WEB інтерфейс. Як приклад, якщо необхідна допомога у вирішенні питань з програмуванням податків, то в звичайній ситуації відбувається пояснення по телефону. Але не завжди людина, яка займається бізнесом і не знайомий з технікою може зробити це сам з пояснень по телефону. Тоді досить віддалено підключиться до моделі MG-N707TS по HTTP протоколу і віддалено запрограмувати податки. Економиться час і гроші на поїздку. Так само є можливість віддалено налаштовувати модем, роздрукувати чеки і т. Д.

     7. Як підключиться до моделі MG-N707TS через HTTP протокол?

Для цього досить увійти в автономний режим утримуючи кнопку OK / MENU, до появи повідомлень "Звіти" "обнулення" "ТЕСТИ". Далі вибрати меню "ТЕСТИ" і в меню тести "ВИБІР ПРОТОКОЛУ" вибрати "HTTP ПРОТОКОЛ", підтвердити вибір кнопкою Ok. Вимкнути, включити MG-N707TS. Знову увійти в автономний режим, вибрати "ТЕСТИ" і в меню "ПРОТОКОЛУ TCP" роздрукувати IP адреса. Вимкнути включити MG-N707TS. В адресному рядку браузера ввести роздрукований IP адреса. Ввести логін і пароль.

     8. Які типи штрих коду друкує реєстратор?

Так, на всіх моделях MG, можливо друкувати штрих коду EAN-13 і Code 128.

     9. Які документи необхідні для реєстрації РРО?

Відповідь можна подивитися на сайті Державної Фіскальної Служби України.

    10. Як під'єднати MG-N707TS модель, так що б можна було друкувати чеки по мережі з декількох робочих місць?

Для такого виду роботи застосовується HTTP протокол зв'язку з використанням протоколу JSON

    11. При друку чека останні два рядки чека не доходять до зубів обрізки, є десь в настройках функція висоти чека? А то виходить що чек надрукували, і треба натиснути кнопку для того що б чек вийшов і тільки потім відривати чек.

Необхідно в параметрах "кількість рядків між чеками" поставити значення 5 або 6, ще рекомендовано поставити "ПАРАМЕТР ORDER« У 0, для того щоб "шапка" друкувалася разом з чеком, від цього залежить місце обриву чека.

   12. Якщо фіскальний реєстратор вимкнений більше 3-х днів, він блокується?

Ні.